O nás

Veselé nožky je dětský e-shop, kde najdete produkty pro zdravé spaní miminek, dětskou obuv, školní potřeby a multifunkční učící věže. Naším cílem je přátelský a individuální přístup. Individuální přístup se projevuje i výběrem značek, které pro náš e-shop vybíráme. Zajímá nás nezávadnost použitých materiálů, důraz na zdraví a pohodlí dětí. Zajímá nás také příběh značek. Nemáme skladem 10 000 položek a ani to nemáme v plánu, protože méně je někdy více. Právě díky tomu jsme schopni řešit vaše požadavky, komunikovat s vámi, plnit vám přání, prostě být vám blízko. Takže pokud u nás nenajdete tu správnou velikost, pište, volejte a my budeme dělat, co je v našich silách. 

Jsme "zdravé" Veselé nožky. Vybíráme obuv a značky s ohledem na zdravý vývoj dětských nohou a kvalitu použitých materiálů. Potřeby pro miminka jsou vyrobeny z organické bavlny, školní aktovky a batohy jsou samozřejmě certifikované a učící věže ekologické. A navíc většinu produktů testujeme ( prostě používáme) doma nebo v širší rodině. Naše děti testují zboží z Veselých nožek, aby vše obstálo i u našich zákazníků.

Jsme "zábavné" Veselé nožky. Certifikace, ekologie, to vše je velmi důležité, ale výrobky se musí také dětem líbit. A o to se při výběru zboží snažíme.

Jsme "ohleduplné" Veselé nožky. To znamená, že se snažíme v rámci svých možností trochu recyklovat. A tak vám může zboží dorazit v krabici, která již jednou byla na cestách.  Prostě ji ještě jednou použijeme, než skončí v tříděném odpadu.

Doprava zdarma při nákupu nad 600 Kč.

Rychlá komunikace. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu. Zavolejte nám na tel.č. 724 584 199, napište nám přes Messenger nebo na email: info@veselenozky.cz

Garance vrácení zboží do 14 dnů. Pokud zboží nesplnilo vaše představy, prostě nám ho vrátíte zpět bez udání důvodu a my vám obratem vrátíme peníze. Vrátit zboží nám nejrychleji a zdarma můžete prostřednictvím služby Zásilkovna - reklamační asistent. Kontaktujte nás, vytvoříme a zašleme vám štítek k označení zásilky a budeme vás informovat, jak balíček poslat.

Garance výměny zboží. A velikost nesedí? Pak máte u nás 30 dní na výměnu zboží. Také pro výměnu zboží lze zdarma využít službu Zásilkovna - reklamační asistent. Kontaktujte nás.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.