MIKULÁŠSKÁ SLEVA 10% POUZE DNES VEČER NA VŠE KROMĚ UČÍCÍCH VĚŽÍ S KÓDEM: MIKULAS

Učící věže

Multifunkční učící věže Craffox

Učící věž, tabule a stolek se sedátkem v jednom. Stylové, praktické a ekologické.

Učící věž Craffox je bezpečná pomůcka, díky které vaše batole dohlédne na to, co se děje na kuchyňské lince. Už žádný pláč u nohou! Vaše dítě přece nemůže chybět u přípravy jídla. Věž je opatřena bezpečnostními bočnicemi zabraňujícími nechtěnému pádu. Batole, které již dokáže stát, zvládne samo bez problémů do věže nalézt i slézt. Na zadní straně má věž křídovou tabuli. Jednou rukou navíc můžete věž přestavět na stůl se židlí. Stačí odklopit boční spony a sklopit horní část. A vaše dítě si může hrát, sedět, jíst..

O Craffoxu

Značku Craffox založili mladí sympatičtí rodiče z Lotyšska, kteří chtěli pro své dítě učící věž, která nezabere mnoho místa v bytě a bude víceúčelová. Vymysleli proto učící věž 3v1. Všichni jejich kamarádi byli z věže nadšení a proto se rozhodli věže vyrábět i pro další zvídavé děti a jejich rodiče.

V Craffoxu věnují velkou pozornost výběru a zpracování materiálu a nezapomínají na ekologii. Dřevěný materiál použitý k výrobě věží je pouze z šetrně obhospodařovaných lesů. Díky tomu se pyšní Certifikáty CE, PEFC a FSC. Pro povrchovou úpravu se používají netoxické materiály šetrné k přírodě.

Zakladatelé moc dobře vědí, že bezpečnost dětí je na prvním místě. Veškeré produkty jsou důkladně testovány a splňují přísné normy EU pro bezpečnost hraček.

Učící věže Craffox jsou ekologické a konstruované tak, aby dělaly radost dětem a rodičům po několik generací...

Věžě, které jsou označené jako dostupné do 14 dnů budou dodány do ČR v týdnu od 9. 12. a můžete si objednávku již vytvořit, aby byla  po dodávce zboží přednostně vyřízena a zboží bylo dodáno do vánoc.

 

 
3199
3599131993599
Značky

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.